DNI KULTURY BUŁGARSKIEJ

12.05.2014
IFS UJ serdecznie zaprasza na "DNI KULTURY BUŁGARSKIEJ" w dniach 11-15 maja 2014 r.
więcej o DNI KULTURY BUŁGARSKIEJ

Wykład Ivany Đokić-Saunderson

16.04.2014
KATEDRA UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową UJ zaprasza na wykład
więcej o Wykład Ivany Đokić-Saunderson

Tradycja i wyzwania. Metodologia badań slawistycznych XX i XXI wieku.

31.03.2014
IFS UJ serdecznie zaprasza na Międzynarodową Konferencję Slawistyczną "Tradycja i wyzwania. Metodologia badań slawistycznych XX i XXI wieku"
więcej o Tradycja i wyzwania. Metodologia badań slawistycznych XX i XXI wieku.

20.03.2014
Jutrzejsze spotkanie promujące książkę »Marzenie, które czyni poetą«... Autentyczność i empatia w dziele poetyckim Juliana Kornhausera ZOSTAJE ODWOŁANE
więcej o ODWOŁANA Promocja książki A. Glenia "»Marzenie, które czyni poetą«... Autentyczność i empatia w dziele poetyckim Juliana Kornhausera"

Wykłady prof. Vesny Požgaj Hadži z Uniwersytetu w Lublanie

12.03.2014
Serdecznie zapraszamy na wykłady prof. Vesny Požgaj Hadži, które odbędą się 17 i 18 marca 2014.
więcej o Wykłady prof. Vesny Požgaj Hadži z Uniwersytetu w Lublanie