Instytut Filologii Słowiańskiej

09.11.2021
IFS UJ wspólnie z ZZM w Krakowie zaprasza na zasadzenie drzewa upamiętniającego 85. rocznicę urodzin i 10. rocznicę śmierci Václava Havla. Wspólne sadzenie odbędzie się 17 listopada 2021 o godzinie 13.30.
więcej o Sadzenie drzewa upamiętniającego 85. rocznicę urodzin i 10. rocznicę śmierci Václava Havla

List otwarty osób studiujących na Uniwersytecie Jagiellońskim do władz RP

09.11.2021
List otwarty osób studiujących na Uniwersytecie Jagiellońskim do władz Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej
więcej o List otwarty osób studiujących na Uniwersytecie Jagiellońskim do władz RP

Krakowsko-Wileńskie Studia Slawistyczne, tom 18

08.11.2021
Ukazał się 18 tom "Krakowsko-Wileńskich Studiów Slawistycznych" pod red. M. Dyras, J. Stradomskiego i K. Stachowskiego.
więcej o Krakowsko-Wileńskie Studia Slawistyczne, tom 18

Spotkanie z Uršką Mlinarič

08.11.2021
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Uršką Mlinarič, dziennikarką słoweńskiego dziennika Večer, które poświęcone będzie aktualnej sytuacji politycznej w Słowenii.
więcej o Spotkanie z Uršką Mlinarič

Setna rocznica urodzin prof. Alfreda Zaręby