Rezultaty zbiórki darów dla Serbii

Termin: 22.05.2014

W imieniu swoim oraz Dyrekcji IFS UJ, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim ofiarodawcom - ludziom dobrej woli.

Dzięki darom ofiarowanym przez pracowników i studentów IFS UJ, a także inne osoby, które wsparły naszą akcję w instytucie i Klubie RE, udało nam się zebrać naprawdę imponującą liczbę darów. Szczególne podziękowania należą się także darczyńcom z Rzeszowa!

Dzięki tak wielkiemu odzewowi, zebraliśmy mnóstwo tak bardzo w Serbii potrzebnych produktów - szczególnie produktów dziecięcych (obiadków w słoikach, kaszek i odżywek).

Wszystkie dary zostały już przetransportowane do Konsulatu Honorowego Serbii w Katowicach, skąd najpóźniej 2 czerwca 2014 r. zostaną przewiezione do Belgradu i przekazane do Czerwonego Krzyża, który zajmie się ich dystrybucją.

Dodatkowo udało się zebrać kwotę 635 PLN, które wpłacone zostały na konto CARITASU.

Poniżej publikujemy rezultaty zbiórki w Instytucie oraz Klubie RE, która trwała od 19 do 22 maja 2014

Klub RE

Łączny wynik zbiórki (IFS UJ, Klub RE oraz Rzeszów)

koordynator akcji: Tomasz Kwoka