Ocena zajęć dydaktycznych 2013

Ruszyła letnia edycja oceny zajęć dydaktycznych i pracy administracji UJ.

Po konsultacjach z Samorządem Studentów UJ została podjęta decyzja o powrocie do sprawdzonego rozwiązania i uruchomieniu ankiet do oceny zajęć w systemie USOSweb, a nie na platformie zdalnego nauczania Pegaz, jak w ubiegłym semestrze. A zatem wszystkie ankiety, te do oceny zajęć oraz te do oceny pracy administracji UJ są dostępne na indywidualnych kontach studentów na USOSweb (www.usosweb.uj.edu.pl, zakładki: dla studentów/moje studia/ankiety) i będą aktywne do połowy lipca. Szczegóły badania są dostępne na stronie: http://www.jakosc.uj.edu.pl/badania/ozd.

------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje na temat sposobu realizacji akcji ankietowych, dane kontaktowe, instrukcje, wyniki itp. można znaleźć w strefach:

Data opublikowania: 30.05.2013
Osoba publikująca: Tomasz Kwoka