maj 2024

20240508

Dr Jitka Bieleń na Uniwersytecie Karola w Pradze

Data: 08.05.2024

W dn. 4.05.2024 r. dr Jitka Bieleń wygłosiła referat i poprowadziła warsztaty w Instytucie ds. Przygotowania Zawodowego oraz Językowego Uniwersytetu Karola w Pradze

Dr Jitka Bieleń została zaproszona przez Instytut ds. Przygotowania Zawodowego oraz Językowego Uniwersytetu Karola w Pradze w związku ze swoją książką o uniwersaliach i specyficznościach sprawności językowej rozumienia ze słuchu na dzień konferencyjny Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Czeskiego jako Obcego. Na konferencji, 4 maja 2024 r., wygłosiła wykład pt. Co ma sprawność językowa rozumienie ze słuchu wspólnego z muzyką? oraz prowadziła warsztaty dla publiczności na temat Jak wybrać właściwy tekst dla rozwijania rozumienia ze słuchu dla naszych studentów?