Filolog Pracuje - warsztaty szkoleniowe dla studentów WF UJ

Termin: 12.02.2018 - 13.02.2018

Wydział Filologiczny UJ zaprasza na warsztaty szkoleniowe prowadzone przez specjalistów firmy IBM skierowane do studentów III roku studiów I stopnia oraz I i II roku studiów II stopnia całego Wydziału Filologicznego UJ.

Warsztaty mają na celu pokazanie możliwości, jakie oferuje filologowi praca w korporacji i przybliżenie specyfiki tego sektora, który aktualnie zajmuje wiodące miejsce na rynku, jeśli chodzi o zatrudnienie absolwentów studiów filologicznych. Przykładowe tematy zajęć to: Procesy w outsourcingu finansowo-księgowym, Strategie CSR w organizacji, Kariera Humanisty w IBM itp. Odbędzie się również szkolenie praktyczne z narzędzi informatycznych wykorzystywanych w pracy korporacyjnej w siedzibie IBM.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

TERMINY

12-13 lutego godziny 9:00-16:30 (Collegium Paderevianum)

13 marca godziny 9:00-16:30 (siedziba IBM, ul. Armii Krajowej, Kraków – nieobecność na zajęciach akademickich usprawiedliwiona)

Zgłoszenia drogą mailową pod adresem: rekrutacja.filolog.pracuje (at) uj.edu.pl

UWAGA: ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Data opublikowania: 01.02.2018
Osoba publikująca: Tomasz Kwoka