maj 2024

20240509

Wykład dr Dominiki Kanieckiej na Uniwersytecie Warszawskim

Data: 09.05.2024

Zapraszamy na wykład dr Dominiki Kanieckiej „Współczesne parezje. Ćwiczenia z odwagi w mówieniu na temat bośniacko-hercegowińskiej rzeczywistości”, który odbędzie się 9.05.2024 r. w formie hybrydowej

Polecamy uwadze wykład dr Dominiki Kanieckiej pt. Współczesne parezje. Ćwiczenia z odwagi w mówieniu na temat bośniacko-hercegowińskiej rzeczywistości, który odbędzie się w czwartek, 9 maja 2024 r. o godzinie 13:15 na Uniwersytecie Warszawskim. To kolejny wykład z cyklu Bałkany transwersalne w organizacji Pracowni Obszaru Południowosłowiańskiego UW. Dr D. Kaniecka opowie o przykładach publicystyki zaangażowanej etycznie w Bośni i Hercegowinie, pisanej przez intelektualistów, którzy mają odwagę wypowiadać się krytycznie o trudnej rzeczywistości politycznej i kulturowej tego kraju.

Wykład odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim, w formule hybrydowej. Dostępny online przez GoogleMeet. Link do spotkania i szczegóły w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/808874601100948/?ref=newsfeed