Wieczorek Wigilijny w IFS UJ

16.12.2015
SERDECZNIE ZAPRASZAMY na WIECZOREK WIGILIJNY, a więc przedswiąteczne spotkanie studentów i nauczycieli IFS UJ.
więcej o Wieczorek Wigilijny w IFS UJ

Wykład profesora Đuro Blažeki z Zagrzebia

07.12.2015
IFS UJ serdecznie zaprasza na wykład profesora Đuro Blažeki pod tytułem "Semantička adaptacija germanizama u kajkavskom narječju"
więcej o Wykład profesora Đuro Blažeki z Zagrzebia

Spotkanie ze słoweńskim poetą Klemenem Piskiem

24.11.2015
Zapraszamy na spotkanie ze słoweńskim poetą Klemenem Piskiem, które odbędzie się 26 listopada 2015 r.
więcej o Spotkanie ze słoweńskim poetą Klemenem Piskiem

17.11.2015
Serdecznie zapraszamy na wieczór poetycki promujący nowy wybór wierszy prof. Juliana Kornhausera: "Tylko błędy są żywe"
więcej o Wieczór poetycki promujący nowy wybór wierszy prof. Juliana Kornhausera "Tylko błędy są żywe"
wydarzenia events

Słowiańszczyzna, którą trudno zmienić – stereotypy, przekonania, wyobrażenia

15.11.2015
Serdecznie zapraszamy na studencką konferencję naukową "Słowiańszczyzna, którą trudno zmienić – stereotypy, przekonania, wyobrażenia", która odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2015 r.
więcej o Słowiańszczyzna, którą trudno zmienić – stereotypy, przekonania, wyobrażenia