Instytut Filologii Słowiańskiej

Wykłady z okazji bułgarskiego Dnia Budzicieli Narodu

21.10.2013
Instytut Filologii Słowiańskiej UJ oraz Zakład Filologii Bułgarskiej i Macedońskiej zapraszają na cykl wykładów z okazji "Dnia Budzicieli Narodu"
więcej o Wykłady z okazji bułgarskiego Dnia Budzicieli Narodu

18.10.2013
Instytut Filologii Słowiańskiej UJ serdecznie zaprasza na międzynarodową konferencję naukową "Symbole mocy - moc symboli w przestrzeni kultury Słowian dawniej i dziś"
więcej o Konferencja "Symbole mocy - moc symboli w przestrzeni kultury Słowian dawniej i dziś"
wydarzenia events

Wykłady dr Sandy Luciji Udier (Zagrzeb)

17.10.2013
Zakład Filologii Chorwackiej, Serbskiej i Słoweńskiej IFS UJ serdecznie zaprasza na wykłady dr Sandy Luciji Udier z Uniwersytetu w Zagrzebiu
więcej o Wykłady dr Sandy Luciji Udier (Zagrzeb)

Premiera filmu SENADA w reżyserii D. Tanovicia pod patronatem IFS UJ

06.10.2013
Instytut Filologii Słowiańskiej UJ objął honorowym patronatem polską premierę najnowszego filmu bośniackiego reżysere Danisa Tanovicia - SENADA
więcej o Premiera filmu SENADA w reżyserii D. Tanovicia pod patronatem IFS UJ
ogłoszenia sekretariatu wydarzenia

Inauguracja roku akademickiego 2013/2014

20.09.2013
Uroczysta inauguracja roku akademickiego dla studentów I roku studiów stacjonarnych
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2013/2014