kwiecień 2022

20220408

Promocja książki doc. dr Biljany Babić "UNUTARJEZIČKE GREŠKE U NASTAVI SRPSKOG JEZIKA KAO STRANOG"

Data: 08.04.2022

IFS UJ serdecznie zaprasza na online promocję książki oraz rozmowę o błędach językowych w nauczaniu języka serbskiego jako obcego

Zakład Filologii Serbskiej i Instytut Języka Serbskiego i Językoznawstwa Uniwersytetu w Nowym Sadzie zapraszają na promocję online monografii doc. dr Biljany Babić UNUTARJEZIČKE GREŠKE U NASTAVI SRPSKOG JEZIKA KAO STRANOG

Oprócz autorki, o książce opowiedzą także prof. Jasmina Dražić, prof. Jelena Ajdžanović i mgr Jelena Perišić.

Promocja odbędzie się w piątek, 8 kwietnia 2022 r. o godz. 15:00 na platformie ZOOMhttps://zoom.us/j/99901505950?pwd=cTZPUkp5dkhpL2hUKzc2NFZCVk1vUT09

Identyfikator spotkania: 999 0150 5950
Kod dostępu: 54DBh3

Spotkanie prowadzone będzie w języku serbskim.

Wydarzenie na facebooku: facebook

Czym są błędy wewnątrzjęzykowe? Dlaczego występują i skąd się biorą? W jaki sposób analiza błędów pomaga w nauczaniu i uczeniu się języków? Jakie błędy popełniają studenci uczący się serbskiego jako języka obcego? Czy popełniają ich wyłącznie obcokrajowcy? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te i inne pytania, dołączcie do nas!

Grafika promocyjna