Instytut Filologii Słowiańskiej

wydarzenia

Wystawa plakatów "Twórczy opór"

23.06.2022
Biblioteka WF UJ zaprasza na zwiedzanie wystawy plakatów autorstwa ukraińskich studentów wraz z oprowadzaniem po wystawie w języku polskim i ukraińskim
więcej o Wystawa plakatów "Twórczy opór"

21.06.2022
IFS UJ i Pax Byzantino-Slava serdecznie zapraszają do Białegostoku na promocję książki "Komentowana bibliografia polskich przekładów piśmiennictwa kręgu Slavia Orthodoxa", która odbędzie się 21.06.2022
więcej o Promocja książki "Komentowana bibliografia polskich przekładów piśmiennictwa kręgu Slavia Orthodoxa"
wydarzenia

Konferencja "Żydzi w Zachodniej i Południowej Słowiańszczyźnie”

16.06.2022
KNS UJ i IFS UJ serdecznie zapraszają na studencko-doktorancką konferencjaę "Żydzi w Zachodniej i Południowej Słowiańszczyźnie”, która odbędzie się w dn. 3.12.2022 r.
więcej o Konferencja "Żydzi w Zachodniej i Południowej Słowiańszczyźnie”
wydarzenia

Prof. Maciej Czerwiński profesorem zwyczajnym nauk humanistycznych!!!

14.06.2022
Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Maciej Czerwiński, Dyrektor IFS UJ, uzyskał tytuł profesora nauk humanistycznych!
więcej o Prof. Maciej Czerwiński profesorem zwyczajnym nauk humanistycznych!!!
wydarzenia

Spotkanie "Adriatyk. Morze opowiadane"

13.06.2022
Serdecznie zapraszamy na spotkanie "Adriatyk. Morze opowiadane", w którym udział weźmie między innymi prof. Maciej Czerwiński. Spotkanie odbędzie się 21.06.2022